Licznik odwiedzin

594300
Dziś
Wczoraj
Miesiąc
118
107
6059


Archiwum

Wycieczka do Rabki

02 i 08 PAZ 2013 Wycieczki do Rabczańskiego Parku

Jesień, jesień jest na świecie, czy widzicie? Czy już wiecie? 
Złote liście zrzuca z drzewa, a ptak w gniazdku już nie śpiewa.
 Kolorami wabi nas w ten jesienny, miły czas.

Rabczański Park to idealne miejsce do spacerów, wycieczek  i zabaw dla dzieci. I dlatego co roku, jesienią organizujemy dla naszych przedszkolaków wycieczkę , właśnie do rabczańskiego parku. Dzieci podziwiają piękno tego środowiska, odkrywają jego sekrety, a także obserwują zmiany zachodzące w przyrodzie: opadające z drzew kolorowe liście, ozdobne trawy i krzewy. Malownicze dęby,  wierzby, buki, sosny i przepiękne dywany, fioletowych wrzosów urzekają maluchów swoimi barwami. Czasami można spotkać skaczące wiewiórki po gałęziach drzew - to naprawdę niezapomniana lekcja przyrody dla nas wszystkich.

Podczas tych naszych jesiennych spacerów do parku jest też zawsze czas na zabawę na placu oraz zwiedzanie ciekawych miejsc w pobliżu np. Tężnia, fontanny, Urząd Miasta, Biblioteka Publiczna, Muszla Koncertowa … no i nigdy nie może zabraknąć czasu na jakieś małe -co nie co -z plecaczków…mniam,mniam…