Licznik odwiedzin

504878
Dziś
Wczoraj
Miesiąc
247
502
6055


Archiwum

Festiwal piosenki przedszkolnej

31 MAJ 2013 Festiwal piosenki przedszkolnej

7 CZE 2013 Czary mary – czyli spotkanie z magikiem

Czary Mary - Te słowa zapraszają do krainy magii, którą mogliśmy odwiedzić za sprawą prawdziwego artysty iluzji. 7 czerwca nasze przedszkole odwiedził pan Wiesław Jaśkowski, artysta iluzji znany w Polsce i poza jej granicami. Na ten dzień dzieci czekały z niecierpliwością i nie zawiodły się. Barwna interpretacja wiersza J. Tuwima „Kłamczucha” była wstępem do spotkania pełnego najprawdziwszej magii. Wspaniałe widowisko chwilami zapierało dech w piersiach małych widzów, zwłaszcza, gdy w magiczny sposób pojawiały się i znikały przedmioty, fruwały kolorowe pióropusze, chustki i płyty zmieniały kolory a karty do gry swoją wielkość. Dzieci pomagały w czarach nie tylko okrzykiem sim sala bim, ale także kilkoro zostało zaproszonych do asystowania artyście i pod jego okiem naprawdę czarowało. Spektakl zaprezentowany przez pana Jaśkowskiego nie tylko przybliżył przedszkolakom sztukę iluzji na wysokim poziomie, ale był dla nich świetną atrakcją i doskonałą zabawą.