Licznik odwiedzin

594254
Dziś
Wczoraj
Miesiąc
72
107
6059


Archiwum

Dzien Mamy na sportowo

28 MAJ 2013 Dzień Mamy na sportowo

Dzień Matki to dzień szczególny dla dzieci. Nasze przedszkolaki (jak to było w zeszłym roku) zaprosiły swoje mamy na DZIEŃ MAMY NA SPORTOWO, na salę gimnastyczną L.O. im. Romera w Rabce Zdroju. Mamy stawiły się w super wygodnych, sportowych strojach, zachowując odpowiednie znaki – gwiazdki, kropki, paski, kratki, i… się zaczęło. Najpierw dzieci zaśpiewały dla mam „Ona tu jest” a następnie zatańczyły „Gangnam Style”.  później to mamusie musiały odtańczyć ten niezbyt łatwy taniec- ale chyba ćwiczyły w domu, bo na parkiecie radziły sobie jak ryby w wodzie! Potem był aerobik, karaoke i wcale nie łatwe piosenki np. „Rudy” – kropki jednak i tu świetnie dały sobie radę! Wszystkie mamusie chętnie brały udział we wszystkich  konkurencjach sportowych, tańcach i śpiewach ale najbardziej mogły się wykazać podczas meczu piłki nożnej a pyszne ciasteczka przygotowane przez mamy osłodziły nam tę wspaniałą zabawę. Na zakończenie uroczystości było wręczenie dyplomu „Super mamy” za osiągnięcia sportowe. Impreza była bardzo udana i do za rok!... a za rok mamy gracie w kosza… aha, zapomniałam dodać, że na rolkach!!!