Licznik odwiedzin

613252
Dziś
Wczoraj
Miesiąc
201
160
10259


Archiwum

Tydzień Pluszowego Misia

30 LIS 2012 Tydzień Pluszowego Misia za nami...

W piątek zakończyliśmy obchody „pluszowego tygodnia w naszym przedszkolu”. I jak zaplanowaliśmy było niezwykle ciepło i milutko, bo takie są właśnie nasze pluszaczki. Dzieci je uwielbiają, bo miś to „ktoś” bardzo bliski, czuły, cierpliwy i często niezastąpiony. Towarzyszy dzieciom zarówno w chwilach radości jak i smutku.

    Od poniedziałku 26.11. nasze przedszkole zamieniło się w „Krainę Pluszowych Niedźwiadków” . Misie były po prostu wszędzie na krzesełkach, stolikach, parapetach, półeczkach…każde dziecko przyniosło też swojego ukochanego „domowego” misia były więc misie duże, małe, brązowe, białe, różowe, żółte,… każdy inny ale wszystkie milutkie i do przytulania skore. Były bajeczki o misiach, które czytali rodzice, misiu spotkał i poznał nowe zawody, zaproszonych rodziców no i oczywiście były wróżby i czary andrzejkowe oraz hulanki i swawole rockandrollowe.

     Było miło i przyjemnie, mamy nadzieje ze ten tydzień utkwi głęboko w pamięci zarówno tym mniejszym jak i tym większym Misiom. Za rok na pewno to powtórzymy, bo „kochamy plusowego misia on przyjacielem dzieci jest…”