Licznik odwiedzin

613160
Dziś
Wczoraj
Miesiąc
109
160
10259


Archiwum

wiosna i wielkanoc

ZAPROSZENIE

Święta, święta wielkanocne ,

jak wesoło i radośnie....

Serdecznie zapraszamy rodziców, ciocie, wujków i przyjaciół na nasze wspólne WIELKANOCNE ŚNIADANKO,

28 marca o godzinie 10.30

 

Nasza Palma

 

          Przyjście  nowej  pory  roku – wiosny  jest  doskonałą  okazją  do  tego,  by  uzmysłowić  dzieciom, jak  wielkie  bogactwo  niesie  ze  sobą  budząca  się  do  życia  przyroda. W naszym  przedszkolu  przygotowania  do  pożegnania  zimy  i  powitania  wiosny  zaczęły  się  kilka  dni  wcześniej.  Zmieniła  się  dekoracja przedszkola  z  zimowej  na  wiosenną. W  salach  zazieleniły  się  kąciki  przyrody. Nie  zabrakło  również  prac  plastycznych,  dotyczących  pierwszych  zwiastunów  wiosny. Witając wiosnę,  21  marca  zorganizowałyśmy  w  przedszkolu  „Zielony  Dzień”.  Każde  dziecko  w  tym  dniu  miało  zielony  strój  i  przygotowany  wcześniej element symbolizujący wiosnę.   O godzinie 10.00 zebraliśmy się w jednej sali by obejrzeć śliczne przedstawienia "Wiosno, gdzie jesteś?" przygotowane przez nasze "Wiewióreczki" następnie wierszykami  i  piosenkami  i  głośnymi  okrzykami przywoływaliśmy wiosnę

 

 

 

....słoneczko mocno świeciło więc wiedzieliśmy, że wiosna jest gdzieś blisko dlatego ubraliśmy się , zabraliśmy ze sobą Piękną Marzannę, którą przygotowała nasza Majusia i wyruszyliśmy wiosennym korowodem  aby raz na zawsze pożegnać tę ZIMĘ...

 

15  marca w przedszkolu  wspaniałych gości, odwiedziły nas Panie z Koła Wiejskiego w Chabówce. Pani Stasia, Władzia i Terenia przygotowały dla dzieci niespodziankę. Każdy przedszkolak dostał mały gaik- palemkę, który trzeba było udekorować. Panie zapoznały dzieci z różnymi sposobami i technikami wykonywania kwiatów. Oczywiście chętnie służyły swoją pomocą i dzięki temu każdy przedszkolak wychodził tego dnia z przedszkola z kolorowym gaikiem. Serdecznie dziękujemy Pan Stasi, Władzi i Tereni  za wspaniały dzień , za piękne kwiatuszki, za czas i za uśmiech.

 

Uwaga, Uwaga

Nasze "Wiewióreczki" zapraszaja swoich rodziców na przedstawienie 

pt.: "Gdzie jesteś wiosno?

26 marca o godz.9.30