Wesolych_2017

Uwaga uwaga

w najbliższa niedzielę tj.7 stycznia nasze Kierpcusie występuja w Kościele w Chabówce po mszy św. o godz.10.30. Bardzo prosimy o przywiezienie dzieci do kościoła.

Mamy nadzieje,że niespodzianka przygotowana przez dzieciaki była miła i wiele radości Wam kochani sprawiła. Cieszymy się, że się udało i pięknie wygladało! Jednak nasza niespodzianka by się nie udała gdyby nie Wy Kochani Rodzice. Dziękujemy za wspaniałe przygotowanie czyli odświętne ubranie dzieciaków, wiemy, że podobno w całej Rabce zostały wykupione wszystkie spódniczki- baletniczki jesteście , no wiecie ...wspaniali, kochani i w ogóle naj naj naj...  Dziękujemy.

Dziękujemy również Panu Rafałkowi, który tak pięknie to wszystko zmontował i takie cudo stworzył, no i za cierpliwość, która w to dzieło włożył. DZIĘKUJEMY!!!!!

Drodzy Rodzice wraz z życzeniami niech do Waszych domów popłynie ŚWIĄTECZNA

NIESPODZIANKA:).Zapraszamy do oglądania muzycznego klipu ( prosimy o kliknięcie na

zdjęcie poniżej). Jeszcze raz życzymy zdrowych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia.