Licznik odwiedzin

504826
Dziś
Wczoraj
Miesiąc
195
502
6055


Archiwum

zawody misia

Zakończyliśmy obchody Dnia Misia

Duże, małe, kolorowe, puchate i mięciutkie. Pluszowe misie 24 listopada opanowały Przedszkole. „Przybyły”ze swoimi małymi właścicielami, aby bawić się, świętować i uczyć.

25 listopada obchodzony jest od 2002 roku Światowy Dzień Pluszowego Misia. Historia tej maskotki rozpoczęła się w 1902 r. kiedy to prezydent Stanów Zjednoczonych, Theodore Roosevelt, będąc na polowaniu sprzeciwił się zabiciu młodego niedźwiadka. Świadkiem tego wydarzenia był pewien dziennikarz, który uwiecznił sytuację na rysunku, wydrukowanym w gazecie. Właściciel sklepu z zabawkami, przeczytał gazetę i wpadł na pomysł produkcji pluszowych misiów, które sprzedają się świetnie do dzisiaj. I od tego czasu miś stał się przyjacielem wszystkich dzieci a i niejedne dorosły nieraz przytuli się do pluszczka. My w przedszkolu świętowanie urodzin naszego misia rozpoczęliśmy już 24 listopada. Tego dnia przedszkolaki przyniosły do przedszkola swoje ulubione misiaczki i cały dzień mogły się do nich przytulać.

W poniedziałek dzieci wraz z misiami poznawały różne zawody , profesje swoich rodziców. Było wspaniale dzieci wiele się dowiedziały, po dotykały i wiele frajdy z tych spotkań miały. Dziękujemy naszym kochanym rodzicom za pomoc w przygotowaniu tego dnia. Jesteście Wielcy a to w jaki sposób przygotowaliście ten dzień dla dzieci …aż brak słów. DZIĘKUJEMY!!!!

I tak dzieci relaksowały się u pani masażystki….

Dowiedziały się jak odpowiedzialna jest praca w aptece…

Z pomocą pana Michała stworzyły reklamę…

Wiedzą już jak prawidłowo czyścic ząbki..

No a w jadalni same mogły przygotować deser, oczywiście pod czujnym okiem kucharza….