Licznik odwiedzin

576952
Dziś
Wczoraj
Miesiąc
1963
2242
6464


Archiwum

zap na and

                    Uwaga , uwaga ważny komunikat  mamy,                      

             gdyż zabawę z naszym MISIEM zaczynamy              

tak więc w czwartek misie do przedszkola przynosimy

  i wesoło się z nim na Zabawie Andrzejkowej  bawimy.  

              Stroje lub piękne suknie i garnitury zakładamy, bo wygladać pięknie mamy.            

            A w piątek misiowi sto lat głośno zaśpiewamy          

                             będzie tort i świeczki misiowi zapalimy                            

tak właśnie w tym roku misia naszego urodziny obchodzimy.

 

Odwiedzaja nas wyjatkowi gości...

W listopadzie grupa "Biedronek" miała niezwykłych gości i tak najpierw odwiedził nas piesek Ali, potem był kotek Milana oraz żółw Jasia.. odwiedziny sprawiły wszystkim wiele, wiele radości. Czekamy na kolejne wizyty.

 Motylki w Bibliotece

– Kto ty jesteś?
– Polak mały…

 14 listopada obchodziliśmy  w przedszkolu Narodowe Święto Niepodległości. Z tej okazji wszystkie grupy zebrały się w Sali „Biedronek”, aby uroczyście świętować ten wyjątkowy dla Nas – Polaków dzień.

Uroczystość rozpoczęła pani Dyrektor, która powitała wszystkie zebrane dzieci oraz personel przybyłych rodziców. Następnie Przedszkolaki należące do Przedszkolnego Kółka Teatralnego wystąpiły z programem artystycznym. Podczas występu dzieci recytowały wiersze patriotyczne opowiadające o historii Polski, ale także te tłumaczące sens współczesnej polskości oraz namawiające do dostrzegania piękna ojczyzny. Dumnie, przyjmując właściwą postawę „na baczność”, odśpiewały też hymn Polski „Mazurek Dąbrowskiego”. Występ przedszkolaków, ich przygotowanie, zaangażowanie, postawa patriotyczna i artystyczny talent nagrodzony został gromkimi brawami wspaniałej publiczności.

Głównym celem spotkania było kształtowanie miłości i przywiązania do kraju ojczystego, jego kultury i tradycji oraz poznanie symboli narodowych naszego kraju. 

Dzień Niepodległości stał się bardzo radosnym dniem w naszym przedszkolu i mamy nadzieję, że zapadnie on w pamięci naszych „Małych Polaków”. Dzięki udziałowi w tego typu uroczystościach nasze maluchy uczą się patriotyzmu, kształtują pozytywne postawy i uczucia patriotyczne.