BAJDUREK

Przegląd teatralny „Bajdurek” w Nowym Targu

28 kwietnia dzieci z przedszkolnego teatrzyku „Miniaturka” wystąpiły na scenie MOK w Nowym Targu. Dzieci zaprezentowały się w przedstawieniu pt. „Bajkowy Pociąg”. Nasi wspaniali aktorzy doskonale wcielili się w postacie z wybranych utworów Jana Brzechwy. Wielka scena, kurtyna, komisja, a na twarzach dzieci gościł uśmiech i radość. Nawet jeżeli pojawiły się chwile tremy, to nasze dzieciaczki doskonale ją pokonały i była ona nie do zauważenia przez publiczność.  Po występie, mali artyści nagrodzeni zostali gromkimi brawami, a przewodniczący komisji  pogratulowała dzieciom, wręczył dyplom oraz  zaprosił wszystkich na słodki poczęstunek. Jesteśmy bardzo dumni z naszych małych aktorów. Serdecznie gratulujemy udanego i pięknego występu.