Licznik odwiedzin

594334
Dziś
Wczoraj
Miesiąc
152
107
6059


Archiwum

Festiwal piosenki RP

FESTIWAL PIOSENKI RELIGIJNEJ I PRZEDSZKOLNEJ W ROKICINACH PODHALAŃSKICH


11 maja 2016 r. w Szkole Podstawowej w Rokicinach Podhalańskich odbył się Festiwal Piosenki Przedszkolnej i Religijnej. W festiwalu wzięły udział dzieci w pobliskich przedszkoli. Nie zabrakło również przedstawicieli naszego przedszkola. Dzieci z grupy Motylki i Biedroneczki” zaśpiewały piosenkę religijną „Błogosławieni Miłosierni”. Nasze przedszkolaki wystąpiły na festiwalu bardzo odważnie i profesjonalnie - jak na starszaków przystało -  prezentując swoje talenty wokalne, a przede wszystkim urok radosnego dziecka. Po zakończeniu występów, pamiątkowych zdjęciach oraz wręczeniu nagród i  dyplomów dla przedszkoli na uczestników czekał słodki poczęstunek, po którym wszyscy przedszkolacy wspólnie bawili się, tańcząc na sali gimnastycznej. Śmiechu  i radości było co nie miara. Udało nam się również odwiedzić szkolny plac zabaw, gdzie spędziliśmy czas ciesząc się z pięknej pogody oraz huśtawek. Dziękujemy bardzo za zaproszenie, piękne nagrody, wspaniałą atmosferę oraz wspólnie spędzony na zabawie czas.