Licznik odwiedzin

613213
Dziś
Wczoraj
Miesiąc
162
160
10259


Archiwum

wizyta dps

WIZYTA PRZEDSZKOLAKÓW W DPS W RABCE-ZDRÓJ

09.02.2016 r. przedszkolaki z Chabówki odwiedziły Dom Pomocy Społecznej w Rabce-Zdrój.  Dzieci z grupy teatralnej „Miniaturka” przygotowały dla mieszkańców i pracowników DPS przedstawienie teatralne  pt. „Zimowe poszukiwania”. Nie zabrakło też w programie części artystycznej dedykowanej w całości i z całego serca „babciom i dziadkom". Były wspólne tańce, piosenki i zabawy przy muzyce. Przedszkolaki wystąpiły bez żadnej tremy, wywołując uśmiech i ogromną radość na twarzach pensjonariuszy. Po  występie przedszkolaki wręczyły wszystkim obecnym drobne upominki. Zaśpiewane w wyjątkowy sposób piosenki, przy akompaniamencie muzycznym akordeonu oraz organów elektronicznych, wzruszyły mieszkańców. Z chęcią włączyli się oni do wspólnego śpiewania piosenek, niektórzy z nich sami zaśpiewali utwory dedykowane dla przedszkolaków.  Oprócz miłych słów uznania dzieci otrzymały także „słodkie podziękowania" oraz zaproszenie do kolejnych odwiedzin. Takie spotkania odbywają się w ramach współpracy ze środowiskiem lokalnym, podczas których dzieci uczą się tolerancji, wrażliwości na niepełnosprawność oraz szacunku dla osób starszych i schorowanych. Bardzo dziękujemy wszystkim za miłe przyjęcie, wspólnie spędzony czas oraz wspaniałą atmosferę. Obiecujemy, że z pewnością jeszcze w Domu Pomocy Społecznej zawitamy.