Licznik odwiedzin

505481
Dziś
Wczoraj
Miesiąc
37
79
8939


Archiwum

W gospodarstwie

Z wizytą w gospodarstwie rolnym.       

Nasze przedszkolaki, w ramach realizowanych tematów związanych z poznawaniem zwierząt gospodarskich, udały się z wizytą do gospodarstwa Pana Józefa Krauzowicza. oraz Państwa Agnieszki i Tomasza Pędzimąż. I chociaż znaczna część dzieci z naszego przedszkola mieszka na wsi, to z każdym rokiem mają mniejsze szanse na obcowanie ze zwierzętami hodowlanymi. Dlaczego się tak dzieje? Coraz mniej osób zajmuje się hodowlą zwierząt. Ogromną więc  frajdą dla naszych przedszkolaków było obcowanie na żywo ze zwierzątkami, które mogły zobaczyć , dotknąć, pogłaskać    

                                                                                                                                    W gospodarstwie Pana Józefa dzieci mogły zobaczyć kurki, małe króliczki, krówki a nawet małe cielątko- dziękujemy Panu Józefowi, że zawsze chętnie nasprzyjmuje!                                    W gospodarstwie Pani Agnieszki i Pana Tomka oglądaliśmy natomiast czarne owieczki. Na oglądaniu owieczek nie koniec było atrakcji bowiem Pani Agnieszka przygotowała dla dzieci różne pyszności a   Pan Tomek  niezapomnianą niespodziankę – przejażdżkę specjalnym wozem na łąkę gdzie pasą się owieczki. Było fantastycznie, dzieci przeszczęśliwe, widoki przepiękne i w ogóle…. było wspaniale, za co bardzo gorąco dziękujemy Pani Agnieszce i Panu Tomkowi