Happy teddy, pasowanie

Pasowanie za nami..

24 październik był wyjątkowym dniem dla przedszkolaków, którzy pierwszy rok uczęszczają do  naszego przedszkola. Stało się tak za sprawą uroczystości, jaką było „Pasowanie na przedszkolaka”. Uroczystość rozpoczęła Pani dyrektor witając naszych przedszkolaków oraz przybyłych rodziców. Następnie przedszkolaki zmagały się z wieloma trudnymi pytaniami i zagadkami, które zadawali przybyli goście (ciocie w przebraniu). Pytania i zagadki okazały się jednak chyba za proste, bo przedszkolaki odpowiadały brawurowo!  Stanęli również na wysokości zadania dając piękny występ artystyczny, nie płacząc!!! a ponieważ był to ich debiut na przedszkolnej scenie tym bardziej zasługują na gratulacje, brawo! Po części artystycznej nastąpiło uroczyste pasowanie. Wszystkie dzieci, złożyły przyrzeczenia dzielnego przedszkolaka, a następnie zostały oficjalnie włączone w grono  przedszkolaków Przedszkola „Semaforek” w Chabówce. Każdemu nowemu członkowi naszej małej społeczności został wręczony dyplom oraz kolorowa opaska. Dla wszystkich dzieci były to na pewno niezapomniane chwile, pełne emocji i pozytywnych wrażeń.

Nie zabrakło również słodkości, za które w imieniu dzieci bardzo Wam Kochani Rodzice dziękujemy!

Nasi mali górale w przedszkolu „Happy Teddy”

Dziękujemy wszystkim Pani Dyrektor oraz wszystkim Paniom z przedszkola ”Happy Taddy” za zaproszenie i takie wspaniałe nas ugoszczenie!!!