Rodzinny piknik

10 PAZ 2013 Rodzinny Piknik

10 października odbył się Rodzinny Piknik, którego motywem przewodnim byli …Kowboje…

I tak już po, relacjonujemy…było wspaniale, głośno, szybko, pysznie, po prostu wrażenia niezapomniane… o godz.15.00 pod przedszkolem zaczęli zjawiać się pierwsi prawdziwi kowboje prosto z prerii, gdzieś na Dzikim Zachodzie, tuż za nimi na łąkę wjechał dyliżans z kowbojskimi ciociami i zaczęła się zabawa. Były wspaniałe kowbojskie (oczywiście!) konkurencje, taniec kowbojski a nawet opowieść o szeryfie Twinksie i Lacky- Luku. Jednak największa atrakcją okazała się możliwość przejażdżki na brykających, kowbojskich koniach- okazało się ,że wszyscy – dzieci, mamusie, tatusiowie, ciocie a nawet babcie świetnie jeżdżą na koniach! Po tych wszystkich zmaganiach były kiełbaski z ogniska oraz przeróżne smakołyki od rodziców. Bardzo, bardzo dziękujemy i znowu zaczyna brakować słów jacy jesteście wspaniali nasi rodzice kochani!!! Zabawa była naprawdę wspaniała czekamy na kolejny piknik… byli już Piraci, Murzyni, Indianie, Kowboje kto następny zawita pod nasze przedszkole?!