Posiady góralskie

13 CZE  2013  II Przedszkolne Posiady Góralskie

13 czerwca odbyły się „II posiady góralskie”. W tym roku nasze spotkanie miało miejsce w Sali Związku Podhalan w Rabce – Zdroju. Dzieci należące do „Przedszkolnego zespołu góralskiego” pokazał krótki program, tańczyły i śpiewały. Po występach dzieci, zaprezentować się mogli ich rodzice oraz nasi wspaniali gości p. Renia Surówka oraz p. Terenia Wójciak, w różnych konkurencjach. Był wiec śpiew, taniec, gadka góralska. Rodzice też mogli po przymierzać stroje góralski!!! Co okazało się największą atrakcją…. Wszyscy świetnie sobie radzili. Kto zaś miał ochotę mógł degustować się „cym ino było” na stole. Obowiązkowo każdy musiał spróbować kwaśnicy oraz kromki ze smalcem.

Bardzo dziękujemy dzieciom, rodzicom, przyjaciołom,  naszej kochanej kapeli i wszystkim….