Dzien Mamy na sportowo

28 MAJ 2013 Dzień Mamy na sportowo

Dzień Matki to dzień szczególny dla dzieci. Nasze przedszkolaki (jak to było w zeszłym roku) zaprosiły swoje mamy na DZIEŃ MAMY NA SPORTOWO, na salę gimnastyczną L.O. im. Romera w Rabce Zdroju. Mamy stawiły się w super wygodnych, sportowych strojach, zachowując odpowiednie znaki – gwiazdki, kropki, paski, kratki, i… się zaczęło. Najpierw dzieci zaśpiewały dla mam „Ona tu jest” a następnie zatańczyły „Gangnam Style”.  później to mamusie musiały odtańczyć ten niezbyt łatwy taniec- ale chyba ćwiczyły w domu, bo na parkiecie radziły sobie jak ryby w wodzie! Potem był aerobik, karaoke i wcale nie łatwe piosenki np. „Rudy” – kropki jednak i tu świetnie dały sobie radę! Wszystkie mamusie chętnie brały udział we wszystkich  konkurencjach sportowych, tańcach i śpiewach ale najbardziej mogły się wykazać podczas meczu piłki nożnej a pyszne ciasteczka przygotowane przez mamy osłodziły nam tę wspaniałą zabawę. Na zakończenie uroczystości było wręczenie dyplomu „Super mamy” za osiągnięcia sportowe. Impreza była bardzo udana i do za rok!... a za rok mamy gracie w kosza… aha, zapomniałam dodać, że na rolkach!!!