Licznik odwiedzin

613127
Dziś
Wczoraj
Miesiąc
76
160
10259


Archiwum

Mini koncert na saksofon

23 KWI 2013 Koncert na saksofon.

Nasze przedszkolaki kolejny już raz uczestniczyły w „mini koncercie” muzycznym. Tym razem mogliśmy poznać saksofon oraz jego dźwięki. Grała na mim p. Basia M., która jest członkiem orkiestry strażackiej a u nas w przedszkolu miała dwu tygodniową praktykę. Saksofon bardzo się przedszkolakom podobał, były zagadki muzyczne i miła atmosfera.

Zobacz zdjęcia

 

19 KWI 2013 Spotkanie z Panią Ewą Jurzak – higienistka dentystyczną

Już tradycja staną się spotkania z Panią Ewą, która w bardzo ciekawy sposób opowiada dzieciom jak należy właściwie dbać o ząbki oraz jamę ustną. W tym roku oprócz wspaniałej pogadanki połączonej z mnóstwem rekwizytów dentystycznych nasze przedszkolaki, oczywiście pod czujnym okiem pani Ewy, szorowały i szczotkowały swoje ząbki, bo dobrze wiedzą, że… „żeby zdrowe zęby mieć trzeba tylko chcieć”

Zobacz zdjęcia

17,18 KWI 2013 Sprzątanie świata

W dniach 17 – 18 kwietnia nasze przedszkolaki stanęły przed bardzo ważnym zadaniem, bowiem wszyscy, bez wyjątków uczestniczyli w SPRZĄTANIU ŚWIATA. Już od najmłodszych lat staramy się budzić świadomość ekologiczną dzieci i kreować wśród nich postawy przyjazne środowisku. Hasła jakie przyświecały naszej akcji to: „ Kochasz dzieci nie pal śmieci”, „Czysta woda zdrowia doda”, „Lasy to życie - chrońmy je".

Tak więc zaraz po śniadaniu udaliśmy w okolicę przedszkola, zaopatrzeni w rękawice i worki, z wielkim zapałem i chęcią zrobienia czegoś "dobrego" dla środowiska. Poczuliśmy wielką dumę, kiedy przyszliśmy pod przedszkole  z wielkimi , pełnymi workami śmieci. Dumę, że tak dużo posprzątaliśmy „świata”, przykro jednak, że tak bardzo jest on zaśmiecony! Przecież bardzo lubimy kiedy wokół jest czysto. Wiemy, że należy dbać o środowisko, bo Ziemia jest tylko jedna. Mamy nadzieję, że inni też będą o tym pamiętać, a chcąc wszystkim przypomnieć o ty w piątek zorganizowaliśmy „happening” alejkami Chabówki i wykrzykiwaliśmy nasze ekologiczne hasła.

Zobacz zdjęcia