Rocznica śmierci Papieża Jana Pawła II

3 KWI 2013 Rocznica śmierci Papieża Jana Pawła II

„Dzieci są wiosną rodziny i społeczeństwa,nadzieją, która ciągle kwitnie, przyszłością, która bez przerwy się otwiera”.        Jan Paweł II

3 kwietnia nasze 6-latki przygotowały krótki montaż słowno- muzyczny z okazji VIII rocznicy śmierci naszego ukochanego, błogosławionego Ojca Świętego- Jana Pawła II. Były wspomnienia, wiersze oraz ulubione pieśni Ojca Świętego, oczywiście nie mogło zabraknąć Barki, którą przedszkolaki odśpiewały z wielkim wzruszeniem i prosto ze swych małych serduszek. Pragniemy , aby poprzez te rocznicowe wspomnienia dzieci poznawały postać Jana Pawła II, i wiedziały, że był to Wspaniały, Wielki Polak, który bardzo kochał dzieci

27 MAR 2013 Spotkanie Wielkanocne

„Są takie święta raz do roku co budzą życie, budzą czas. Wszystko rozkwita w słońca blasku i w naszych sercach radość trwa”.

Dnia 27 marca 2013  jak co roku zebraliśmy się w jednej Sali aby podzielić się jajkiem i złożyć sobie świąteczne życzenia. Dzieci należące do przedszkolnego zespołu góralskiego przygotowały krótką scenkę „Nos gaik zielony”, którą zaprezentowały pozostałym przedszkolakom oraz  przybyłym na spotkanie rodzicom. Po występach dzieci Pani dyrektor złożyła życzenia oraz wręczyła nagrody uczestnikom konkursu na „Wielkanocnego Zajączka”. Zajączki były naprawdę prześliczne, kolorowe, pomysłowe i… no po prostu brak słów!!! Wszystkim gratulujemy i życzenia – już poświąteczne ślemy.