Licznik odwiedzin

503858
Dziś
Wczoraj
Miesiąc
227
299
6055


Archiwum

babcia i dziadek w liceum

18 STY 2014r.  Dzień Babci i Dziadka

Dziś Dzień Babci i Dziadka.
Oj, to dla nas świetna gratka,
Święto dla nich wyprawiamy
na uroczystość zapraszamy!
 „Młodzi pamiętają” to słowa, które stanowiły motto przewodnie uroczystości tegorocznych obchodów „Dnia Babci i Dziadka”. 18 stycznia 2014r. wnuki wraz z Babciami          i Dziadziusiami tłumnie zebrali się w Liceum im. Romera w Rabce – Zdroju. Uroczystość otwarła nasza Pani Dyrektor witając przybyłych gości oraz składając im najserdeczniejsze życzenia z okazji Ich wspaniałego święta. Następnie przedszkolaki z wypiekami na twarzy zaprezentowały wiersze, życzenia piosenki i tańce, Babcie i Dziadkowie z zachwytem wpatrywali się w swoje pociechy nie raz łezka zakręciła się w oku. Po części artystycznej  przedszkolaków wystąpili Licealiści na czele z Siostrą Ignis ich muzyczną opiekunką, śpiewając kolędy przy własnym akompaniamencie – ślicznie( okazało się, że niektórzy z nich chodzili do naszego przedszkola – takie zdolne mamy dzieci!!!).  Po występach Dziadziusiowie i Babcie dzielnie zmagali się w różnych konkurencjach były więc śpiewy, tańce a nawet popisy aktorskie w inscenizacji „Rzepki”. Było naprawdę wesoło  czasami nawet śmiesznie…. i przede wszystkim było dużo miejsca. Po tych harcach na sali nasi Kochani Gości udali się na  słodki poczęstunek. Tam przy herbatce dzielili się swoimi wrażeniami. Duma rozpierała ich serca, że mają tak utalentowane i kochane wnuczęta. Nie zabrakło też pamiątkowych fotografii.

Podziękowania:

  • Serdecznie dziękujemy Babciom i Dziadkom za przybycie, że znaleźliście czas i chęci i tak tłumnie się zjawili, no i jeszcze za te wszystkie słodycze, którymi wnuki żeście obdzielili.
  • Rodzicom, za wszystkie słodkości, za pomoc i za zorganizowanie przyjazdu Babci  i Dziadka.
  • Panu Dyrektorowi Markowi Świdrowi za sale na której nasze przedszkolaki czuję się wspaniale!
  • Pani Beatce Świder, że drużynę „żółtych dziewczynek” nam zorganizowała i wszystko razem z Panem Dozorcą Grzegorzem w ryzach to trzymała!
  • Podziękować również chcemy Pani Dyrektor MOK-u Joannie Lelek, że sprzęt nam nagłaśniający zorganizowała i Pana Stasia super operatora muzycznego na naszą uroczystość wysłała. Panu Stasiowi również wielkie dziękuje!