mikołaj jest w przedszkolu

06 GRU 2013 r. ODWIEDZIŁ NAS MIKOŁAJ

W piątek 6 grudnia już od samego rana przedszkolaki nasłuchiwały, czy nie słychać dźwięku dzwonka Św. Mikołaja. I jak się okazało, tuż po śniadaniu, zadźwięczało…. co oznaczało, że  przybył do przedszkola długo oczekiwany gość- Mikołaj.

Św. Mikołaj, choć troszkę zmęczony ale i tak uśmiechnięty i na spotkanie z dziećmi gotowy.  Oczywiście nie zapomniał o żadnym z dzieci i każdemu przyniósł prezent. Najpierw jednak sprawdził i zapytał Ciocie, czy dzieci grzecznie się zachowywały, czy zjadały ładnie obiadki i sprzątały po sobie zabawki. Niektóre przedszkolaki musiały złożyć obietnice poprawy. Następnie dzieci zostały obdarowane prezentami. Przedszkolaki w podziękowaniu za prezenty zaśpiewały Mikołajowi piosenki  i powiedziały ulubione wierszyki a nawet zatańczyły zbója -  na specjalną prośbę Mikołaja (skąd ten Mikołaj wie o naszym zespole góralskim? Zresztą, przecież Mikołaj wie wszystko!!!) Był jeszcze moment na zrobienie pamiątkowych zdjęć. Św. Mikołajowi chyba spodobało się w naszym Przedszkolu, a zwłaszcza spodobały mu się nasze grzeczne dzieci, więc obiecał, że za rok też przyjedzie. Radości dzieci nie było końca. Szkoda tylko, że na następne spotkanie z Mikołajem trzeba czekać cały rok.

Serdecznie dziękujemy rodzicom za pomoc w zorganizowaniu tego uroczystego dnia oraz naszym wspaniałym Elfom, którzy sprawili, że paczuszki były piękne, bogate, pełne wspaniałości!!!