magia

„Już na płatkach śniegu przyfrunęły święta

Teraz wszystkie dzieci myślą tylko o prezentach

Sanie Mikołaja dzwonią dzwoneczkami

Święty Mikołaju bądź już wreszcie tutaj z nami….”

Tak śpiewały przedszkolaki w oczekiwaniu na spotkanie ze świętym Mikołajem.

Wizyta świętego Mikołaja w naszym Przedszkolu, to jeden z  najbardziej oczekiwanych  przez dzieci dni  w roku. Przygotowują się do niego  starannie. Każda grupa wykonuje prace plastyczne, na których oczywiście króluje Mikołaj. Oprócz prac plastycznych, wszystkie grupy przygotowują piosenkę lub wiersz, które będą mogły zaprezentować przed tak wyjątkową osobą. Dzieci uwielbiają te przygotowania i mimo, że zajmują im one wiele czasu, robią to z wielką przyjemnością. Ale oprócz takich przygotowaniach jeszcze baaaardzo się starają być grzeczne, żeby Mikołaj był zadowolony.

I nadszedł wreszcie ten dzień. Wszystkie dzieci już od samego rana z wielką niecierpliwością spoglądały na drzwi, nasłuchiwały „Mikołajowych” dzwoneczków. I naprawdę  były grzeczne jak aniołki. Mikołaj odwiedził każdą grupę, cały czas się uśmiechał więc chyba był zadowolony z naszych przedszkolaków. Wysłuchał piosenek, rozdał prezenty i niestety musiał jechać dalej do innych dzieci, ale obiecał, że za rok znowu przybędzie.

Magię mikołajkową czuć było w przedszkolu niemal w każdym kąciku. W tym roku niemal każdy stał się Mikołajem. Dzieci, bo dzieliły się swoimi cukiereczkami i różnymi smakołykami z innymi bardziej potrzebującymi dziećmi i Wy Drodzy Rodzice z tak gorącymi serduszkami otwartymi na pomoc potrzebującym. Dziękujemy!!!

Ps. Dziękujemy również Mikołajowi, który tak pięknie obsadził nasza skarpę….

Dziękujemy za udział w "Szlachetnej paczce" i co tu napisać ....jesteście WSPANIALI!!!!!!