p

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

„Każdy przedszkolak dobrze wie,
że kiedy 20 wrzesień zbliża się,
od najmłodszego, aż po starszaka,
wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka"

20 września - to dzień ważny dla wszystkich przedszkolaków w całej Polsce bowiem Sejm przyjął uchwałę ustanawiającą ten dzień Ogólnopolskim Dniem Przedszkolaka. Święto to zostało ustanowione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci i  ma przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego. Nasze przedszkolaki również tego dnia świętowały. Najpierw była wspólna zabawa w salach, później na życzenie dzieci ich ulubiona bajeczka „Masza i niedźwiedź” a następnie dzieci obejrzały krótkie przedstawienie „Księżniczka Brudaska” w wykonaniu znanych, zwłaszcza dzieciom aktorek…… Nie zabrakło tańców, piosenek no i oczywiście słodkości.

Jeszcze raz wszystkiego najlepszego Nasze Kochane Żabcie, Biedroneczki, Motylki i Wiewióreczki!!!!!