akcje

POMAGANIE PRZEZ UBIERANIE

Nasze przedszkole bierze udział w projekcie "Pomaganie przez ubieranie". Organizatorem akcji jest firma 3R Recycling Solutions sp. z o.o. S.K.A., zaś beneficjentem w regionie Mazowsza Fundacja "Akogo" Ewy Błaszczyk.

Główny cel Projektu to aktywizacja dzieci i młodzieży w zakresie ekologii oraz zachęcanie do wspólnego działania na rzecz wsparcia Fundacji. Na terenie przedszkola został umieszczony pojemnik, do którego zarówno dzieci, jak i ich rodzice mogą przynosić ubrania, obuwie, pościel, firany.

Szczegółowe informacje znajdują się na pojemniku oraz na plakatach zawieszonych w przedszkolu. Za pieniądze uzyskane ze sprzedaży zebranej odzieży fundacja zakupi stymulatory dla podopiecznych kliniki "Budzik".

Zachęcamy wszystkich do udziału, bo przecież fajnie jest pomagać!

Nie wyrzucaj - wymień puste na pełne!

Nawet najlepszy klej w sztyfcie musi się kiedyś skończyć – i co dalej? Kosz? NIE! Pojemnik na plastikowe opakowania? Lepiej... ale wciąż nie tak dobrze, jak może być. A gdyby tak oprócz satysfakcji z oddania tubek do recyklingu uzyskać coś jeszcze?
Marka AMOS prowadzi akcję dla szkół i przedszkoli pod hasłem EKOLOGIA SIĘ OPŁACA, w której za każde 120 pustych tubek po kleju w sztyfcie AMOS można otrzymać 30 klejów AMOS 8 g lub zestaw kreatywny, do wyboru Ciasto-Plasto, farby witrażowe Glass Deco, farby do twarzy Face Deco lub klej z brokatem Glitter Glue z kompletem drewnianych puzzli przestrzennych.

Kupując klej w sztyfcie AMOS wspierasz również akcję odnowy Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie: dystrybutor marki AMOS, firma KW trade, przekazuje na rzecz szpitala część dochodu ze sprzedaży kleju AMOS. Zebrane fundusze pomogą ratować zdrowie oraz życie dzieci.
My postanowiliśmy również wziąć udział w akcji, więc UWAGA PRZEDSZKOLAKI ZBIERAMY KLEJE DO PRZEDSZKOLNEJ „PAKI” !!!

Dzień kobiet, dzień kobiet nich każdy się dowie, że dzisiaj jest święto dziewczynek...

Zebranie dla rodziców na temat "Dojrzałość szkolna"

28 lutego odbyło się zebranie przygotowane z myśla o dzieciach, które w tym roku rozpoczna naukę w szkole, na temat "Dojrzałość szkolna". Zebranie prowadziły: p. Ewa Paśko - psycholog oraz p. Agnieszka Juszczak - psycholog.

Pożegnanie zimy w wykonaniu grupy teatralnej "MINIATURKA"