Licznik odwiedzin

613283
Dziś
Wczoraj
Miesiąc
232
160
10259


Archiwum

nowy rok

 

NASZE PRZEDSZKOLNE SPOTKANIE OPŁATKOWE

Wigilia – najbardziej uroczysty i wzruszający wieczór w roku, wyzwalający w ludziach ich najlepsze uczucia. W domach uroczyście, dziwnie urokliwie, ale nie tylko w domach. W naszym przedszkolu również. 

Przedszkolaki należące do przedszkolnego zespołu góralskiego „Kierpcusie” przedstawiły „Jasełka”. Ubrane w piękne stroje, gadką i piosenką opowiedziały historię narodzin Jezusa. Wspólne kolędowanie, dzielenie się opłatkiem, życzenia jak również rozmowy przy wigilijnym stole wprowadziły wszystkich w świąteczną atmosferę, pełną radości, nadziei i życzliwości.

Wszyscy smakowaliśmy barszczyk oraz inne smakołyki. Takie podniosłe chwile nie tylko utrwalają dzieciom znajomość tradycji i zwyczajów świątecznych, lecz również, co najważniejsze wzmacniają bliskie i serdeczne relacje.