Licznik odwiedzin

613214
Dziś
Wczoraj
Miesiąc
163
160
10259


Archiwum

piknik 2016

Piknik w przedszkolu

Środa 22.06.2016 r. była wyjątkowym dniem, gdyż jak co roku w naszym przedszkolu odbył się rodzinny piknik. Piknik zorganizowano na placu zabaw, przystrojonym w kwiaty oraz kolorowe baloniki.  Licznie zgromadzeni rodzice i ich pociechy zajadali się kwaśnicą,  pieczonymi kiełbaskami i słodkimi ciastami. Nie mogło zabraknąć popcornu, lodów oraz oczywiście waty cukrowej. Zaproszeni do zabawy tatusiowie mieli okazję wykazać się w tańcu zbójnickim, balecie, czy  ćwiczeniach fizycznych. Na mamy czekała inna atrakcja, gdyż miały okazję przypomnieć sobie jakie zabawy towarzyszyły im w czasach przedszkolnych.  Nie zabrakło również występów ze strony dzieci. Przedszkolaki odśpiewały sto lat wszystkim tatusiom z okazji ich święta, a zespół taneczny Kropelki wraz z ciocia Kasią porwał do tańca zgromadzonych gości. Na dzieci czekało również malowanie buziek oraz wspólne zabawy z rodzicami i ciociami. Ponadto odbył się mecz piłkarski, w którym rywalizowały ciocie w przedszkola…oj działo się. Bardzo serdecznie dziękujemy Strażakom z Chabówki za użyczenie oraz pomoc w montażu namiotów, Paniom z Koła Gospodyń za pyszne jedzenie oraz za obecność i pomoc, Radzie Rodziców za pomoc  w przygotowaniu pikniku oraz podczas jego trwania oraz wszystkim przybyłym gościom za wspólną zabawę i wspaniałą atmosferę.

 

Zbóje z Gór

W czerwcu na nasze dzieci czekała miła niespodzianka. Odwiedzili nas w przedszkolu motocykliści „ZBÓJE Z GÓR”. Dzieci nie tylko miały okazję zapoznać się z wyglądem stroju motocyklisty, budową oraz wyglądem motocykla, ale wzięły również udział w prelekcji na temat „Bezpiecznej Drogi”. Dzieci otrzymały także gadżety oraz chusty odblaskowe. Największą atrakcją okazała się jednak możliwość przejażdżki na motocyklach. Dzieci z niecierpliwością czekały na swoją kolejkę, a opowiadaniom o jeździe na motocyklu nie było końca, nawet po powrocie do przedszkola. Bardzo dziękujemy ZBÓJOM Z GÓR za spotkanie, prelekcję, moc wrażeń oraz prezenty.

 

EURO 2016 zawitało do przedszkola…. Polska biało-czerwoni!!!! Śmiech

Dziś w przedszkolu wielka wrzawa,

Każdy piłkę kopie  z rana,

Graja chłopcy i dziewczęta,

Każda buzia uśmiechnięta.

Flagi biało-czerwone powiewają,

Polską drużynę w Euro wspierają.

 

Wizyta w Szkole w Chabówce

Grupa Motylki wraz z ciociami wybrały się do Szkoły Podstawowej w Chabówce. Dzieci przywitane zostały przez Pana Dyrektora, spotkały się z Paniami Nauczycielkami oraz zapoznały się z pomieszczeniami szkolnymi: szatnią, świetlicą, klasą dydaktyczną, holem szkolnym, łazienkami oraz biblioteką szkolną. Spotkanie miało na celu przedstawienie dzieciom zajęć oraz pomieszczeń szkolnych, a także dostarczenie miłych wrażeń, których nie zabrakło. Dzieci wróciły do przedszkola bardzo zadowolone, wiele  z nich dyskutowało na temat wycieczki może i dlatego, że niektóre z nich już po wakacjach staną się uczniami tej szkoły.