GEORGE

Z wizytą w Bibliotece – poznajemy małpkę Georga

Nasze Biedronki i Motylki niedawno odwiedziły Bibliotekę Miejska w Rabce-Zdrój. Celem  wizyty  były warsztaty czytelniczo-plastyczne. Podczas  wizyty  dzieci  słuchały bajek o małej małpce Georgu. Ciekawski George - mała niesforna małpka - to ulubieniec wielu pokoleń dzieci na całym świecie.  Pierwsza książeczka przedstawia małpkę, która żyje w dżungli i przez przypadek i swoją ciekawość zostaje zabrana na statek i wraz z panem w żółtym kapeluszu trafia do miasta. Małpka jest psotna i jak tytuł wskazuje ciekawska przez co często wpada w tarapaty. Dzieci z ciekawością słuchały opowiadania o Georgu. Następnie wraz z Panią prowadzącą warsztaty składały łódkę z papieru. Dzieciom książeczka bardzo przypadła do gustu. Dziękujemy za miłe przyjęcie.