Licznik odwiedzin

613229
Dziś
Wczoraj
Miesiąc
178
160
10259


Archiwum

Castorama W i J

JEŻYKI I WIEWIÓRECZKI w Castoramie

 

10. 05. 2016 r. nasze najmłodsze grupy  uczestniczyły w kolejnych warsztatach – Majsterkowo w Castoramie w Nowym Targu.  Dzieci pod okiem pracowników Castoramy tym razem czekało prawdziwie wiosenne zadanie. Dzieci w kolorowych doniczkach zasadziły roślinkę, którą była poziomka. Ukończone doniczki prezentowały się bardzo efektownie, oczywiście każdy otrzymał ją w prezencie do domu. Oprócz doniczek dzieci otrzymały imienne dyplomy, drobne upominki oraz słodycze. Przedszkolaki dzielnie sobie radziły, a zajęcia przyniosły wiele radości. Teraz czekamy, aż roślinki zakwitną i będzie można kosztować poziomki. Oczywiście po tak ciężkiej pracy wstąpiliśmy do McDonalda na małą przekąskę.