Licznik odwiedzin

613166
Dziś
Wczoraj
Miesiąc
115
160
10259


Archiwum

Dps rokiciny

WIZYTA PRZEDSZKOLAKÓW W DPS W ROKICINACH PODHALAŃSKICH

06.05.2016 r. przedszkolaki z Chabówki odwiedziły DPS  w Rokicinach Podhalańskich. Dzieci z grupy teatralnej „Miniaturka” zaprezentowały przedstawienie pt. „Bajkowy pociąg” wcielając się w postacie z wierszy Jana Brzechwy. Były wspólne piosenki i zabawy przy muzyce. Po części artystycznej wszyscy wspólnie przy akompaniamencie akordeonu śpiewaliśmy piosenki „Hej bysta woda”, „Zielony mosteczek”, „Orawa” itp.  Oprócz miłych słów uznania dzieci otrzymały także „słodkie podziękowania" oraz zaproszenie do kolejnych odwiedzin. Są to wyjątkowe spotkania w ramach współpracy ze środowiskiem lokalnym, podczas których dzieci uczą się tolerancji, wrażliwości oraz szacunku dla osób starszych i schorowanych. Bardzo dziękujemy wszystkim za miłe przyjęcie, wspólnie spędzony czas oraz wspaniałą atmosferę.