591995

Kar kolędy absolwentów

WSZYSCY BAWIĄ SIĘ WSPANIALE,

JAK CO ROKU W KARNAWALE

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe.

Bal karnawałowy dla  przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.

Tak też było u nas.

W dniu 04 lutego w Przedszkolu odbył się bal karnawałowy. Tego dnia  już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, delikatne motylki, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana, nie mogło zabraknąć Elzy z Krainy Lodu ...  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Wspaniała muzyka i wystrój Sali ze specjalnymi „dyskotekowymi „światełkami porywał wszystkich do tańca.  Dzieci pozowały do zdjęć grupowych oraz zdjęć indywidualnych, uczestniczyły w różnych konkursach, no i nie mogło zabraknąć pysznego pączka, bo to przecież Tłusty Czwartek- pączusie były przepyszne.

Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów oraz za wszystkie smakołyki.

Kolejny bal karnawałowy już za rok

RODZINNE KOLĘDOWANIE

2 lutego kończymy okres kolędowania, z tej okazji w przedszkolu ogłoszona została IV Edycja Rodzinnego Kolędowania. Niestety, przykro nam ale w tym roku nie zgłosiła się na nasze kolędowanie żadna rodzina, a wiemy, że mamy bardzo dużo zdolnych rodziców…. Kolędowanie mimo to odbyło się  bowiem na zaproszenie cioci Madzi odwiedzili nas w przedszkolu nasi uzdolnieni absolwenci, którzy grając na instrumentach pięknie z nami kolędowali. Była Ania Pranica, która uczy się grać na skrzypcach w SMKL oraz dwie uczennice Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Rabce Zdroju Kamilka Pustelnik – gra na pianinie i Martynka Sabura – gra na skrzypcach. Było bardzo miło! Naszym dziewczynkom bardzo, bardzo dziękujemy!