heppening

Przedszkolny Happening Ekologiczny z okazji Dnia Ziemi pod hasłem       "Dbam i kocham Ziemię Ojczystą"

22 kwietnia w naszym przedszkolu zorganizowaliśmy  happening ekologiczny z okazji Dnia Ziemi pod hasłami „Kochasz dzieci nie pal śmieci”, „Góra śmieci ziemię szpeci” „Żyj zdrowo i kolorowo”. Poprzez organizowanie takiego Happeningu pragniemy  umacniać  dzieci w przekonaniu, iż przyrodę należy szanować i dbać o nią,  tylko wtedy będziemy wszyscy mogli żyć w zdrowym i pięknym środowisku. W przedszkolu poprzez różne działania staramy się dbać o kształtowania u dzieci wrażliwości ekologicznej. Uwrażliwianie dzieci na piękno i konieczność ochrony przyrody sprawia, że czują się oni również odpowiedzialni za otaczające środowisko.
 Nasz przedszkolny korowód podążał spod przedszkola w kierunku kościoła, tam na placu były okrzyki, piosenki oraz różne konkursy i fajna zabawa.