biskup

Odwiedził nas J.E.Ks.Biskup Jan Szkodoń

W ramach wizytacji parafialnej 27 października odwiedził nasze przedszkole J.E. Ksiądz Biskup Jan Szkodoń. Dzieci powitały gorąco zacnego Gościa przybyłego w towarzystwie Ks. Proboszcza parafii w Chabówce. Specjalnie dla naszych Gości zaśpiewali i zatańczyli nasi mali górale. Biskup nie krył wzruszenia. Z uśmiechem i czułością oglądał występy. Niestety, nasze wyjątkowe spotkanie trzeba było zakończyć, ponieważ J. Ekscelencja był umówiony na inne spotkania. J. Ekscelencja Ks. Biskup Jan Szkodoń podziękował za tak miłe przyjęcie oraz  udzielił błogosławieństwa wszystkim przedszkolakom i pracownikom przedszkola. Był to szczególny Gość oraz szczególny  dzień, który na długo pozostanie w pamięci przedszkolaków.