krasnal jesień i poziomki

„Powitanie jesieni w przedszkolu

„Minęło szybko lato i już przyszła jesień, zbudził się o świcie niespokojny wrzesień”

23 września powitaliśmy w naszym przedszkolu nową porę roku. Z tej okazji odwiedziła nas Pani Jesień, która przyniosła ze sobą kosz pełen darów ale zanim pojawiła się w Sali najpierw przedszkolaki obejrzały inscenizację „Krasnal, Jesień i poziomki”, którą przedstawiły ciocie wcielając się w zajączka, wiewiórkę, niedźwiadka, żabkę oraz tytułowego krasnoludka. Po minkach naszych przedszkolaczków widać było, że przedstawienie  się im podobało z czego my ciocie aktorki – amatorki bardzo się cieszymy.   Po przedstawieniu Nasz gość –Pani Jesień  zadawała dzieciom zagadki związane z jesienią, były jesienne piosenki i wspólne zdjęcia.