piknikowanie

Zaproszenie!

„Górole i górolki” z przedszkola w Chabówce

serdecznie zapraszają do przedszkola

na „III Przedszkolne posiady góralskie”

17 czerwca (tj. wtorek),

o godzinie 15.00 .

12 CZERWIEC 2014r.  RODZINNY PIKNIK

Wspaniała zabawa, piękna pogoda, uśmiechnięte twarze dzieci oraz rodziców to obrazki, które można było zauważyć podczas naszego Pikniku Rodzinnego, który odbył się 12 czerwca na terenie ogródka przedszkolnego. Piknik rozpoczęliśmy o godzinie 16.00, a już o 16.15 tańczyliśmy „Poloneza”, później był taniec Belgijski, korowody i sportowe zawody, taniec z balonami i przenoszenie piłeczek nogami, kiełbaski i różne smakołyki, ujeżdżać też można było koniki, do woli waty cukrowej no i też udział w loterii fantowej. Była zabawa , oj, dużo się działo i wszystkim na łące bawić się chciało…. Rodzinny nastrój, słoneczna pogoda i przyjemna atmosfera sprawiły, że dzień ten był wyjątkowy, zarówno dla dzieci jak i rodziców.

Dziękujemy Wam Nasi kochani Rodzice za to, że byliście, że świetnie się z nami bawiliście, za słodkości i w loterii fantowej hojności, że zawsze jesteście        z nami - My przedszkolne ciocie z serca Wam dziękujemy Kochani!

12 CZERWIEC 2014 r. Spotkanie z Panią Ewą Jurzak – higienistką dentystyczną

"Żeby zdrowe zęby mieć, trzeba tylko chcieć..." o czym dowiadywały się Nasze przedszkolaki, podczas wizyty pani higienistki stomatologicznej w naszym przedszkolu. Dzieci zasłuchiwały się w dobre rady, z uwagą obserwowały prezentację prawidłowego mycia ząbków i pod okiem fachowca, ćwiczyły właściwe ich mycie. Dzieci otrzymały upominki od Naszego gościa w postaci pasty do zębów, oraz kolorowanki, by codziennie pamiętały o pielęgnacji swoich zębów.