Licznik odwiedzin

613218
Dziś
Wczoraj
Miesiąc
167
160
10259


Archiwum

bal 14

27 LUTY 2014 r. NASZ BAL KARNAWAŁOWY

Ach, cóż to był za bal…

W dniu 27 lutego nasze przedszkole zamieniło się w magiczne miejsce. Rano do przedszkola przyszły te same dzieci, które widujemy codziennie, lecz już po śniadaniu sale były pełne księżniczek, motylków, piratów oraz innych postaci z bajek, baśni a nawet z  naszych marzeń. Sala „Biedronek”zamieniona została na salę balową, pełną pięknych kolorowych ozdób oraz balonów. To w niej zaraz po śniadaniu zebrały się wszystkie dzieci. Zabaw oraz tańców było bardzo wiele. Nie zabrakło wspaniałych hitów „Będzie zabawa”, „Czarne oczy” itp. Chłopcy prosili do tańca dziewczynki, dziewczynki prosiły chłopców i zabawa trwała. Były kolorowe korowody i różne konkursy, nie zabrakło również słodkiego poczęstunku.
W trakcie trwającej zabawy, Pan Fotograf robił zdjęcia każdej grupie, by uwiecznić jak pięknie dzieci wyglądały. Po zakończeniu zabawy wszystkie dzieci zmęczone, lecz zadowolone rozeszły się do swoich sal. Przedszkolaki do domów wracały uśmiechnięte i pełne niesamowitych wspomnień.