Licznik odwiedzin

576984
Dziś
Wczoraj
Miesiąc
1995
2242
6464


Archiwum

Boże Narodzenie 2013

20 GRU 2013r. PRZEDSZKOLNA WIGILIA

Święta Bożego Narodzenia kryją w sobie niepowtarzalną magię: radość i oczekiwanie na pierwszą wigilijną gwiazdkę. Dla wielu jest to czas spotkań w rodzinnym gronie, dzielenia się opłatkiem, składania życzeń najbliższym, wspólnego kolędowania. W przedszkolu też czuje się tę wyjątkową atmosferę . Dzieci w swoich grupach śpiewają kolędy rozmawiają o zwyczajach i tradycjach tych wspaniałych świąt.  I jak co roku obchodzimy naszą przedszkolną wigilię. 20 grudnia zaprosiliśmy rodziców i wszyscy razem zebraliśmy się w Sali „Biedronek” . Dzieci należące do „Przedszkolnego zespołu góralskiego” ubrane w stroje góralskie wystąpiły w  krótkiej scence  „Kolędnicy” przeplatanej prześlicznymi pastorałkami i kolędami. Wspaniałym momentem było dzielenie się opłatkiem i składanie świątecznych życzeń. Dzieci wraz z rodzicami smakowały barszczyk oraz inne smakołyki.Takie podniosłe chwile nie tylko utrwalają znajomość tradycji i zwyczajów świątecznych, lecz również wzmacniają bliskie i serdeczne relacje całej społeczności przedszkolnej.