06 GRU 2012  Mikołaj w przedszkolu

6 grudnia to magiczna data. To dzień, na który czekają z utęsknieniem wszystkie dzieci, bowiem tego dnia zjawia się niezwykły gość- Mikołaj. Przyjeżdża saniami albo samochodem, z Bieguna, Laponii a może z samego nieba- tego dokładnie nie wiemy. W przedszkolu już od samego rana przedszkolaki nasłuchiwały, czy nie słychać dźwięku dzwonka św. Mikołaja. Aż w końcu zadzwoniły!!! Mikołaj wszedł do przedszkola, dzieci spontanicznymi okrzykami się z Nim witały. Radości było, co nie miara. Na jego wizytę tak długo przecież czekały. Wcześniej nauczyły się wielu piosenek i wierszy,  które specjalnie dla Niego przygotowały. Każda grupa zaprezentowała swoje umiejętności wokalne. Spotkanie z Mikołajem minęło w bardzo miłej atmosferze. Mikołaj obdarował wszystkie dzieci oraz ich ciocie (bo podobno też były grzeczne) prezentami i prosił, aby nadal były grzeczne i czekały na Niego w przyszłym roku.

Pragniemy serdecznie podziękować naszym wszystkim „Elfom”, którzy wspomogli Mikołaja, dosypując do paczek mikołajkowych „małe lub większe, co nie, co” – jak to mówi Kubuś Puchatek. A paczki były przepiękne!!! Dziękujemy!!!