Licznik odwiedzin

503869
Dziś
Wczoraj
Miesiąc
9
229
6055


Archiwum

Dzien Babci, karnawał, dps, konkurs

05 i 06 LUT 2013 Dzień Babci i Dziadka

Jest taki jeden, jedyny dzień w roku....
To Święto Babci i Dziadka…Łza się kręci w oku...
O tym ważnym święcie zawsze pamiętamy.
I dla naszych gości moc życzeń dziś mamy.


Tymi słowami w dniach 5 i 6 lutego 2013r. w naszym przedszkolu rozpoczęła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Przedszkolaki z wypiekami na twarzy śpiewały piosenki, recytowały wiersze i pięknie tańczyły. Były życzenia i piękne laurki. Babcie i Dziadkowie, którzy pomimo śnieżycy i ślizgawicy tłumnie przybyli, z zachwytem wpatrywali się w swoje pociechy, nie szczędzili też wnukom w tym dniu uścisków i buziaków. Duma rozpierała ich serca, że mają tak utalentowane i kochane wnuczęta. Po występach dzieci, głos zabrała Pani Dyrektor składając najserdeczniejsze życzenia z okazji obchodzonego święta. Następnie Babcie i Dziadziusiowie zaproszeni zostali na Słodką niespodziankę, którą przygotowali rodzice. Kolejny raz rodzice pokazali, że można liczyć na ich pomoc i dobrą organizację… serdecznie dziękujemy za poświęcony czas i współpracę, dzięki której Dzień Babci i Dziadka w naszym przedszkolu połączył trzy pokolenia.

Zobacz zdjęcia...

 

31 STY 2013  Konkurs „Gwiazda Betlejemska”

  Jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia, bo  21 grudnia zostały wręczone nagrody przedszkolakom, którzy wzięli udział w konkursie „Gwiazda Betlejemska”.

 Prac złożonych było ponad 30 i każda inna. Kolorowe, papierowe, z drewna, materiału i …- skąd Wy rodzice macie tyle pomysłów??? Każdy uczestnik otrzymał dyplom oraz miły upominek, no i do kolejnego konkursu…

  Zobacz zdjęcia…

 

31 STY 2013  Karnawał

 W czwartek 31stycznia w przedszkolu huczało, bowiem trwa karnawał. Korytarze oraz sale ubrane w baloniki i serpentyny wyglądały prześlicznie, kolorowo i karnawałowo. Były tańce, korowody, różne konkurencje karnawałowe a nawet pokaz karnawałowej mody. Bo stroje dzieci miały prześliczne – no, rodzice szóstka z plusem, jesteście niesamowici!!! Kiedy już dzieci nie miały sił tańczyć czekał na nie słodki poczęstunek, za który serdecznie dziękujemy Wam kochani Rodzice.

Zobacz zdjęcia...

 
 30 STY 2013   Dom Opieki Społecznej

30 stycznia nasze przedszkolaki należące do przedszkolnego zespołu góralskiego odwiedziły pensjonariuszy Domu Opieki Społecznej w Rabce Zdroju. Przedszkolaki ślicznie ubrane przedstawiły Jasełka, zakolędowały i życzenia z okazji Dnia Babci i Dziadka złożyły.

 Po występie oraz życzeniach dzieci wręczyły babciom i dziadziusiom małe upominki – pierniczki. Później były wspólne śpiewy a nawet tańce przy kapeli góralskiej – naszej niezawodnej! oraz przy akordeonie, który „wykończyć” chciała ciocia Madzia – też niezawodna! Było miło i przyjemnie. Przedszkolaki otrzymały „worek” ciasteczek oraz zaproszenie znowu. Kiedyś, jeden pensjonariusz powiedział, że jest im tam wspaniale, mają wszystko tylko brakuje „dreptania małych wnusiów”, na co dzień – dlatego obiecujemy, że znowu przyjedziemy i przyjeżdżać będziemy!

Zobacz zdjęcia...