Licznik odwiedzin

505491
Dziś
Wczoraj
Miesiąc
47
79
8939


Archiwum

W Zakładzie Przyrodoleczniczym

18,19,20.LIS. 2013r. Odwiedziny w "Uzdrowisku Rabka"

Od poniedziałku do środy nasze przedszkolaki odwiedzały rabczańskie Uzdrowisko a konkretnie Zakład Przyrodoleczniczy. Przedszkolaki miały okazję przyjrzeć się pracy rehabilitantów oraz poogladać i przebywać w różnych ciekawych gabinetach zabiegowych. Największa atrakcja to Jaskinia solna, inhalacje zbiorowe oraz kriosauna. Dzieci z ogromnym zainteresowaniem słuchały Pani, która nas oprowadzała i szczegółowo o wszystkim opowiadała. Wszystkie też zgodne były co do tego gdzie w tym roku zabiora mamusie z okazji ich święta w maju! ( tatusiowie może trochę w tym pomoga, zreszta sami też powinni się tam kiedyś wybrać i trochę odprężyć i zrelaksować!)