Licznik odwiedzin

613162
Dziś
Wczoraj
Miesiąc
111
160
10259


Archiwum

Pasowanie na starszaka i przedszkolaka

18 PAZ 2013 Pasowanie na starszaka i przedszkolaka

18 października , miał miejsce jeden z ważniejszych dni w życiu każdego przedszkolaka, bowiem tego dnia nasze 5 i 6-latki zostały pasowane na starszaka natomiast dzieci, które pierwszy rok chodzą do przedszkola stały się prawdziwymi przedszkolakami.

Uroczystość rozpoczęła się przywitaniem przez Panią Dyrektor wszystkich zebranych gości. I miała się rozpocząć uroczystość ale… przerwała ją zła wróżka, niezgadzająca się aby dzieci zostały pasowane. I jak to w bajkach bywa ratunkiem okazała się dobra wróżka i ofiarowała naszym przedszkolakom swoją pomoc. Dzieci wędrując przez krainy; mądrości, śpiewu, pracy i miłości zbierały specjalne klucze , które pomogły im odczarować złe zaklęcie… i udało się!!! Potem już były same przyjemne chwile przyrzeczenie, pasowanie, dyplomy, birety i słodkości.