Licznik odwiedzin

594311
Dziś
Wczoraj
Miesiąc
129
107
6059


Archiwum

Dzien przedszkolaka2

20 WRZ 2013 Dzień Przedszkolaka

"Jestem sobie przedszkolaczek, nie grymaszę i nie płaczę".

W piątek obchodziliśmy wyjątkowe święto - Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka.

Do naszego przedszkola w tym dniu wpadły na chwilkę nutki, które bardzo chciały pobawić się z przedszkolakami. Były więc piosenki o przedszkolu, wierszyki, tańce oraz różne konkursy wiedzy o przedszkolu. Jak się okazało, nasze przedszkolaki znały odpowiedzi na wszystkie pytania, np.: imiona cioć pracujących w przedszkolu, nazwy grup, dokładnie znają wyposażenie placu zabaw a nawet kolor „saszetki” cioci Madzi!. Dzień upłynął nam pod znakiem zabawy i uśmiechu.
Dzień Przedszkolaka jest raz w roku, my jednak świętujemy go codziennie, bo w przedszkolu jest ciekawie i wesoło nie tylko w Dniu Przedszkolaka, ale także w każdy inny dzień.
 

 

Wszystkim Przedszkolakom i ich Rodzicom życzymy, by każdy dzień był pełen uśmiechu, radości i zadowolenia ze wspólnie spędzonych chwil.