Licznik odwiedzin

504887
Dziś
Wczoraj
Miesiąc
1
255
8939


Archiwum

Początek roku

"Witaj, przedszkole"

Żegnajcie lasy zielone
  Żegnajcie łąki błękitne
Już wrzesień idzie przez łąki
I wrzosem liliowo kwitnie.

Żegnajcie, letnie przygody
Czas już wracać do domu,
Złocą, czerwienią się liście
dębów, jesionów i klonów.

 

Witajcie po wakacjach!


Witamy w przedszkolu!!!  Trochę szkoda, że wakacje się skończyły, ale z drugiej strony, miło znowu spotkać kolegów i koleżanki, otworzyć nieznane jeszcze bajki i sprawdzić, jakie zmiany zaszły w przedszkolu- bo wiele zmian zaszło, kiedy was nie było- zobaczycie. Zresztą, głowa do góry, niedługo nadejdą kolejne wakacje. A potem znowu i znowu...

Rok szkolny 2013/2014 rozpoczynamy 2 września. A zatem już w najbliższy poniedziałek zabieramy pantofelki, pełną buźkę uśmiechu, worek dobrego humoru i maszerujemy do przedszkola, bo my ciocie już tu na Was czekamy!!!

Przypominamy - Nasze przedszkole czynne od godziny 7.30 do 12.30 a dla dzieci korzystających ze świetlicy do 16.30.

… no i śledźcie naszą stronkę przez cały rok, BO NA PEWNO BĘDZIE SIĘ DZIAŁO!!!