Licznik odwiedzin

505534
Dziś
Wczoraj
Miesiąc
90
79
8939


Archiwum

Pokaz tańca i wycieczka na farmę strusi.

14 CZE 2013 Pokaz tańca

14 czerwca, po całym roku nauki z Panem Jakubem, odbył się pokaz tańca dla rodziców. Dzieci zaprezentowały się w nowoczesnym tańcu Hip- hop. Radziły sobie rewelacyjnie, było bardzo wesoło a  uśmiech, który gościł na twarzach małych tancerzy świadczy o radości jaka czerpią z tańca – i oto chodzi.

13 CZE 2013 Wycieczka na farmę strusi

W czwartek 13 czerwca nasze „Jeżyki” odwiedziły farmę strusi w Lubniu. Gospodarstwo prowadzi hodowlę strusi afrykańskich i australijskich EMU. Na terenie gospodarstwa znajduje się też autentyczny młyn żarnowy z prawdziwym kołem młyńskim napędzanym przez młynówkę, malowniczy staw rybny oraz izba regionalna, w której nasze maluszki- o przepraszam średniacki, degustowały się pieczona kiełbaska. Pogoda wspaniała, krajobrazy piękne, struś jeden – ale jaki! I super humory, to wystarczy aby wycieczka była udana…  „Jeżyki” wróciły z mnóstwem wrażeń.