Licznik odwiedzin

504795
Dziś
Wczoraj
Miesiąc
164
502
6055


Archiwum

Bajka o Dratewce

5 CZE 2013 Bajkowy dzień w przedszkolu

W naszym przedszkolu odbyło się niezwykłe wydarzenie . Nasi super- wspaniali, niezawodni i … aż brak słów,  rodzice, przedstawili dzieciom bajkę pt. „Szewczyk Dratewka”. Przygotowania trwały około dwóch tygodni. Rodzice spotykali się w przedszkolu na próbach i w pocie czoła ćwiczyli swoje role. Nadszedł w końcu ten dzień i … w ogóle nie mieli tremy a na scenie wystąpili jak profesjonaliści – gwiazdy Hollywood mogłyby się wiele, wiele od nich nauczyć!
Przedstawienie, dzieciom się bardzo podobało, co dało się poznać po gromkich brawach oraz uśmiechach na twarzach wszystkich. Po przedstawieniu dzieci wręczyły swoim rodzicom- aktorom różyczki i mocne, słodziutkie buziaczki, aż kręciła się łezka w oku… takie momenty są bezcenne, zwłaszcza teraz kiedy rodzice maja coraz mniej czasu dla swoich pociech.

Serdecznie dziękujemy rodzicom za czas i trud w przygotowaniu przedstawienia, za ogromne zaangażowanie i przygotowanie strojów oraz tych wspaniałych elementów dekoracji!!!

OBSADA:

 • Narrator – Ewa Worwa
 • Szewczyk Dratewka -  Dariusz Makowski
 • Królewna z wieży, Mrówka -  Magdalena Żarnowska
 • Mrówcowa Matka, Przekupka – Beata Świder
 • Mrówka, Przekupka – Edyta Kosek
 • Mrówka, Przekupka – Katarzyna Wielgus
 • Mrówka, Przekupka _ Ewelina Sabura
 • Królowa Pszczół, Gospodarz – Andrzej Wójcikiewicz
 • Pszczoła, Gospodarz – Robert Żądło
 • Pszczoła, Gospodarz – Łukasz Dziechciowski
 • Kaczor – Renata Wojdyła
 • Czarownica – Małgorzata Bogdał