Licznik odwiedzin

613265
Dziś
Wczoraj
Miesiąc
214
160
10259


Archiwum

Wizyta na stacji PKP

20 LIS 2012 Wizyta na stacji PKP w Chabówce.

20 listopada spotkaliśmy się na stacji kolejowej w Chabówce z funkcjonariuszami Służb Ochrony Kolei p. Janem Fudro oraz p. Romanem Grzegorzem. Spotkanie pozwoliło dzieciom bliżej poznać pracę funkcjonariuszy SOK ich umundurowanie, w jakim na co dzień pracują a także pracę innych osób związanych z koleją. Panowie zwrócili szczególną uwagę na zasady bezpieczeństwa w przechodzeniu i przejeżdżaniu przez tory kolejowe, o zachowaniu ostrożności podczas przejazdów pociągiem, podczas wchodzenia do wagonów, a także o zachowaniu się podczas podroży. Przedszkolaki z uwagą słuchały i zadawały pytania, na które otrzymywały dokładne odpowiedzi. Nie zabrakło również niespodzianki. Prawdziwą atrakcję Panowie przygotowali na zakończenie spotkania. Był to przejazd pociągiem z Chabówki do Rabki Zdroju i z powrotem. Pełni miłych wrażeń wróciliśmy do przedszkola.

Zobacz zdjęcia...