jesień

.....po udanym, jesiennym balu dla przedszkolaków, "Motylki" zaprosiły na bal rodziców, wystapiły wspaniale, niemal jak prawdziwi aktorzy....

Pani Jesień jest już z nami a my dziś z naszymi "Motylkami" tańczyliśmy na "Jesiennym Balu"

POSZUKIWANIA PANI JESIENI

25 września wybraliśmy się na poszukiwanie Pani Jesieni. Jeszcze przed wyjściem przedszkolaki musiały wykonać pewne zadania, które jak się okazało zostawiła w przedszkolu już w piątek, Pani Jesień. Oczywiście zadania dla naszych przedszkolaków okazały się bardzo proste , więc wykonały je w mig i zaraz potem wyruszyliśmy…. Prowadziły nas pewne znaki, które nie trudno się domyśleć zostawiła dla nas Pani Jesień….Szliśmy, szliśmy i szliśmy, wszyscy – nawet nasze Żabcie , byli bardzo dzielni i pięknie maszerowali. Nagle ktoś zauważył „pomarańczową „ postać i to była właśnie Pani Jesień. Pani jesień przywitał się z przedszkolakami, przygotowała też dla nich wiele ciekawych zagadek, poprosiła o piosenkę, potem wzięła swój parasol pod rękę i odprowadziła nas do przeszkolą. Tu się z nami pożegnała, bo jeszcze w innym przedszkolu tego dnia zawitać musiała. A nam nasza wycieczka się super udała!