pos,uprzed, nt, bezp

POSIADY

Jak co roku w czerwcu podsumowujemy nasze działania góralskie, których finał jest podczas PRZEDSZKOLNYCH POSIAD . Były występy dzieci , nagrody, dyplomy, zdjęcia, zmagania rodziców - co pokazują nam zdjęcia… a potem było smacznie, wesoło i gwarno wokoło…

Utalentowany przedszkolak

… a oto kilka fotek z naszego udziału w Między-przedszkolnym Konkursie „Utalentowany Przedszkolak” organizowanym przez Miejski Ośrodek Kultury oraz Niepubliczne Przedszkole Językowe Happy Teddy. A jest się czym pochwalić, gdyż nasze przedszkolaki zdobyły kilka nagród w konkursie plastycznym, „grupa taneczna „Kropelki” III miejsce a w konkursie recytatorskim Tymek i Iza wywalczyli miejsce I- Be eR A Wu O!!!! Utalentowane są te nasze przedszkolaki!

„Czytanie Gwary”

W tym roku nasi mali górale –„Kierpcusie” zostali zaproszeni na uroczyste wręczenie nagród za udział w konkursie „Czytanie Gwary”. Nasze „Kierpcusie” tam nie cytały ino jak zwykle piknie tońcyły i śpiwały.

"Na ratunek człowiekowi!" - Lokalny Dzień Profilaktyki w Rabce-Zdroju

24 maja 2016 r. w rabczańskim amfiteatrze już po raz trzeci odbył się happening pod hasłem ,,Na ratunek człowiekowi!” organizowany  w ramach Lokalnego Dnia Profilaktyki. Impreza, której patronowała Burmistrz Rabki-Zdroju Ewa Przybyło została przygotowana przez uczniów i nauczycieli Gimnazjum Nr 1 w Rabce-Zdroju, przy współpracy z Komisariatem Policji, Strażą Miejską i Miejskim Ośrodkiem Kultury w Rabce-Zdroju. Happening został zorganizowany  w ramach  akcji ,,Ogólnopolski Głos Profilaktyki”. Jest nam niezmiernie miło, iż zostaliśmy zaproszeni i mogliśmy brać udział w tak istotnym przedsięwzięciu.