Licznik odwiedzin

505503
Dziś
Wczoraj
Miesiąc
59
79
8939


Archiwum

przedstawienie

 

 

„Chodzi po lesie pogodna jesień, rozchyla niskie gałęzie. 

Liczy na ścieżkach spadłe orzeszki, liczy na dębach żołędzie.” 

 

 

 

„Jesienne spotkanie na polanie”

Przedszkolny teatrzyk Miniaturka w listopadzie miał swoją premierę. Dzieci z grupy Krasnale zaprezentowały się w przedstawieniu pt: „Jesienne spotkanie na polanie”.  Przedszkolaki ukazały  piękno pory roku jaką jest jesień. Tańczyły, śpiewały oraz wraz z Panią Jesień odkryły bogactwa, które im przyniosła. Pani Jesień obiecała wszystkim, iż w tym roku podczas jej panowania plucha i wiatr nie będą nam doskwierać.  Przedstawienie premierowe zaszczycili swoją obecnością najbliżsi naszych małych aktorów. Przedszkole w kolejnych dniach odwiedziły również  dzieci oraz Panie z Przedszkola nr 1 w Rabce-Zdroju oraz nasi absolwenci i Panie ze Szkoły Podstawowej w Chabówce.  Bardzo dziękujemy wspaniałej publiczności za liczne przybycie oraz za wspólną zabawę po przedstawieniu. 

  

Serdecznie gratulujemy Emilce, która zdobyła wyróżnienie w konkursie „Lubimy kolorową jesień” organizowanym przez Zespół Przedszkoli Specjalnych w Rabce-Zdroju. Życzymy dalszych sukcesów!!