591969

ogł

Uwaga, uwaga kilka ogłoszeń przedszkolnych na nadchodzące dni a więc…

• W najbliższy poniedziałek tj. 22 czerwca o godzinie 17.00 serdecznie zapraszamy na nasz przedszkolny Piknik Rodzinny. Zapraszamy wszystkie mamusie, babcie, dziadziusiów, wujków, ciocie no i przede wszystkim naszych kochanych Tatusiów, gdyż dla nich specjalne życzenia i uściski tego dnia mieć będziemy i właśnie na naszym pikniku je Im przekażemy!!                Piknik odbędzie się na łące obok przedszkola.
  • We wtorek 23 czerwca o godzinie 10.15 w Kościele Św. Alberta w Chabówce odbędzie się uroczysta Msza święta z okazji zakończenia naszego roku przedszkolnego
  • W dniach od 24 - 30 czerwca zapraszamy dzieci nowo przyjęte  wraz z rodzicami na Dni Otwarte do przedszkola w godz. 9.30 do 12.00
  • 26 czerwca zapraszamy do przedszkola o godz. 16.00 na zebranie informacyjne dla rodziców dzieci nowo przyjętych. Ze względu na ważność  omawianych spraw prosimy o  niezawodne przybycie.