Licznik odwiedzin

505468
Dziś
Wczoraj
Miesiąc
24
79
8939


Archiwum

misiu w przedszkolu

„Pokochaj Pluszowego Misia,
On przyjacielem dzieci jest!
Dorotka, Adaś i Justysia
Wesoło wszyscy bawią się!


                Zakończyliśmy obchody dni Pluszowego Misia w przedszkolu


             Od 24 do  28 listopada jak co roku obchodzimy w naszym Przedszkolu Tydzień Pluszowego Misia. Pluszowy Miś to najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu. Towarzysz radości i smutków. Pluszowy Miś istnieje już 111 lat i nadal jest niezastąpioną zabawką pomimo ogromnej konkurencji. A my jak co roku również pragniemy aby naszego misiaczka, a raczej jego urodziny świętować najlepiej jak tylko się da. I tak już w poniedziałek powitaliśmy nasze domowe Przytulanki w przedszkolu. Za sprawą  Pani Krysi oraz Pani Bogusi również przybył do naszego przedszkola miś Rymcimcim  i opowiedział nam o przyjaźni.

We wtorek zaprosiliśmy nasze misie do pizzerii, uczestniczyliśmy w powstawaniu pizzy a potem w jej konsumpcji , o, mniam, mniam.

W środę poznawaliśmy nowe zawody naszych rodziców, był pan Fotograf, Mechanik, Sportowiec, Muzyk oraz Kucharz z pysznymi czarodziejskimi smakołykami. W czwartek balowaliśmy na zabawie, oj, się działo i jak zwykle miejsca do tańców było mało.

W piątek troszkę spokojniej ale również bardzo aktywnie, gdyż z misiami uczestniczyliśmy w Aerobiku prowadzonym przez Panią Jadzię.

Tydzień był pełen niespodzianek, bardzo aktywny i niezapomniany. Mamy nadzieję, że wszystkie misie na świecie zadowolone są z tych naszych tygodniowych obchodów ich święta.

Bardzo, bardzo dziękujemy wszystkim którzy włączyli się w nasze świętowanie z misiem, rodzicom za obecność i wspólną zabawę – wiecie, że jesteście NAJLEPSI!! Dziękujemy