Przedszkolaki na komisariacie

Wizyta przedszkolaków w Komisariacie Policji w Rabce Zdroju

6 i 7 listopada, poza policjantami, w Komisariacie Policji w Rabce Zdroju, spotkać można było również uśmiechnięte dzieci z przedszkola z Chabówki, które przybyły tam z wizytą na zaproszenie policjantów. Przedszkolaki podczas wizyty w Komisariacie oprowadzał aspirant sztab. Wiesław Pustelnik, dzięki któremu dzieci miały okazję zobaczyć, jak wygląda codzienna praca policjantów. Przedszkolaki zostały oprowadzone po budynku Komisariatu m.in. zwiedziły dyżurkę oraz pomieszczenie z lustrem weneckim. Zobaczyły wyposażenie policjanta i zostały zapoznane z pracą oraz rolą jaką pełnią w naszym społeczeństwie. Ogromną frajdą dla dzieci było spędzenie kilku minut w radiowozie policyjnym, który miał włączone „koguty i syrenę”.  Wizyta w Komisariacie dostarczyła dzieciom niezapomnianych wrażeń i niejeden przedszkolak zapytany: Kim będzie, gdy dorośnie? oczywiście odpowiada: Policjantem ;-)

Składamy serdeczne podziękowania funkcjonariuszom Komisariatu Policji  W Rabce Zdroju za miłe przyjęcie nas na Komisariacie oraz za całoroczną współpracę

Dyrekcja oraz wychowawczynie grup